AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2022 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Letiště Brno
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Jednodenní i vícedenní výlety po Čechách i celé Evropě Jednodenní i vícedenní výlety po Čechách i celé Evropě
Všeobecné informace a podmínky Naše společnost Vám nabízí několik variant leteckých výletů. Všechny jsou v základním rozsahu, t.zn. že na přání posádky je možné upravit trasu letu tak, aby jste byli co nejvíce spokojeni. Základní čtyři trasy jsou v nabídce vlevo. Doporučujeme vzít si s sebou do letadla občerstvení, zejména pitnou vodu, nebo jiné nealkoholické nápoje. Během letu je zakázáno kouřit a pít alkoholické nápoje. Jednotlivé úseky letu mohou trvat hodinu a půl, proto doporučujeme pohodlné oblečení a pro děti mladší 8mi let dětskou autosedačku. V případě nutnosti jsme obvykle schopni nejpozději do 20minut přistát na některém z mnoha letišť v ČR, (z důvodu např. nevolnost, metabolické problémy a pod.) Let mimo standartní trasy není zakalkulován a je možné, že v takovém případě bude nutný nějaký doplatek za služby při přistání na neplánovaném letišti nebo za prodloužení doby letu. Jakékoliv další náklady v průběhu dne, zejména jídlo, pití, případné ubytování, nejsou v ceně letu a hradí si je účastníci výletů ze svých zdrojů. V ceně letu je letadlo, pilot, stravování případné plánované ubytování pilota, palivo a poplatky na přistání a služby na plánovaných letištích, kde se v průběhu dne přistává. Délka přestávky na plánovaných letištích jsou věcí dohody mezi cestujícími a pilotem.
Vyberte si trasu podle světových stran
SEVERNÍ TRASA : Praha - Kokořín - Bezděz - Sychrov - Ještěd - Krkonoše atd.
JIŽNÍ TRASA : Tábor - Hluboká - Č.Lhota - Telč - Třeboň - Č.Krumlov - Lipno - Šumava atd.
ZÁPADNÍ TRASA : - Karlštejn - Křivoklát - Žatec - Krušné Hory - Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Tachov - Domažlice - Klatovy atd.
VÝCHODNÍ TRASA : - Český Šternberk - Žleby - Hradec Králové - Náchod - Orlické Hory - Litomyšl - Pernštejn - Zelená Hora - Jihlava atd.
Letecké vícedenní výlety po Evropských zemích Individuální nabídku Vám zpracujeme i na výlet do Rakouských Alp, k moři do Chorvatska, na Slovensko do Tater, létáme i do Německa, Polska a do dalších zemí v celé Evropě. Obvykle jsou tyto výlety vícedenní s ohledem na vzdálenost zvolené destinace. Všeobecné podmínky jsou stejné jako pro jednodenní výlety po ČR, pouze jsou pak k cenám připočítávány náklady na tankování paliva v zahraničí, letištní poplatky a ubytování. V případě že budete mít o takový výlet zájem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Tyto lety provádíme jak z letiště Benešov, tak i z Brna.
Let z Chorvatska
Let do Anglie
Přes Alpy do Itálie
Letecké jednodenní výlety po krásách Čech Budete-li chtít strávit na zajímavém výletu celý den a využít k dopravě letadlo, kdy většinu památek uvidíte z pohledu shora, vyberete si určitě některou z nabízených tras. Základní jsou čtyři, podle směru letu z letiště Benešov, které má tu ideální polohu, že je téměř ve středu celých Čech.