AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2022 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Vrtulník R-44 Raven II.
Lokalita Standartním místem vzletu je letiště Benešov. V případě požadavku na let z jiné lokality je nutná individuální domluva. Další možné lokality jsou Kolín, Roudnice a Mladá Boleslav - vždy se o možnostech informujte telefonicky.
Cena Cena za osobu a základní trasu letu je 1800,-Kč Vzhledem k tomu, že vrtulník musí být vždy vytížen, je vhodné zakoupit poukaz na let pro tři osoby za zvýhodněnou cenu 4600,-Kč. Odpadá pak také čekání a domluvu s dalšími cestujícími.
Trasy letu Základní trasa je z letiště Benešov nad zámek Konopiště, pro tři osoby již zmíněných 5000,-Kč Dále možné trasy jsou nad zámek Jemniště a Benešov město + Konopiště, cca 15minut.za 8000,- Vlastní trasy na přání jsou také možné, půlhodina za 12.800,- a nebo hodina letu za 23.500,- Kč Lety z jiných lokalit jsou také možné po dohodě s pilotem, kalkulaci spočítáme na vyžádání.
Vrtulník R44 Raven na letišti Benešov
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu není žádné věkové ani zdravotní omezení.
Nevšední zážitek při letu vrtulníkem - pro 1 až 3 osoby Nevšední zážitek při letu vrtulníkem - pro 1 až 3 osoby new!
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Robinson R-44 “Raven II.” Čtyřmístný jednomotorový vrtulník amerického výrobce “Robinson Helicopters”, jeden z nejrozšířenějších typů v celém světě. Cestovní rychlost 180-200km/h, krásný výhled z bohatě prosklenné kabiny, výborná stabilita a manévrovatelnost z něj dělá vhodný typ i pro výcvik. Dopřejte si zážitek, který ve Vás zanechá krásné pocity po dlouhý čas.