Úvod Letouny
AEROzážitky.cz
© Q-COMP 2012-2022 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Pohled z kokpitu vrtulníku R44 Raven
Tandemové seskoky na padáku Tandemové seskoky na padáku
TANDEMOVÝ SESKOK
Cena 1 seskoku.......... 5000,- Kč Videozáznam ............. 3.500.- Kč + fotografie +1 000,- Kč Více seskoků - individuální ceny na dotaz
TANDEMOVÝ SESKOK Z VÝŠKY 4000m Tandemové seskoky jsou záležitostí plnou adrenalinu, přesto nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Seskok probíhá tak, že „tandemový pilot“ si Vás pomocí speciálního postroje připoutá k tělu a vyskočí s Vámi z letadla ve výšce 4000 metrů nad zemí. Po následuje volný pád, při kterém si užijete to správné vzrušení. Asi po 50vteřinách volného pádu otevře tandemový pilot hlavní padák a Vy si můžete prohlédnout krajinu z ptačí perspektivy. Také si vyzkoušíte jak se padák řídí. Před přistáním si tandemový pilot převezme řízení padáku a bezpečně přistane. Je možná varianta i s videozáznamem a fotodokumentací, kterou Vám cestou nahoru a hlavně dolů, udělá fotograf parašutista s kameramanem. Za tyto fotografie a videozáznam je příplatek, protože kameraman/fotograf zabírá v letadle místo jinému platícímu zákazníkovi.
Lokalita Tandemové seskoky pro Vás můžeme zajistit standartně na letišti Strunkovice nebo Strakonice, dle dohody je možná i Příbram a Kolín. V případě požadavku seskok z jiné lokality je nutná individuální domluva, vždy se o možnostech informujte telefonicky.
Cena
Věk a zdravotní omezení Pro tuto aktivitu je věkové omezení min. 15let, zdravotní stav musí každý zhodnotit sám, prohlídka se nevyžaduje.
Cessn
Seskok z letounu AN-2
Cessna C206 pro seskoky na letišti Strakonice