AEROzážitky.cz
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
© Q-COMP 2012-2022 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
Vše co nabízíme s našimi letouny - motorovými letadly
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Pilotem nebo pilotkou na zkoušku Nevíte, zda by byl letecký výcvik právě pro Vás? Nejste-si jisti, zda by Vám pilotáž letadla šla a přinášelo Vám to ten pravý požitek? Můžete si to vyzkoušet s našimi zkušenými insdtruktory na výcvikových letadlech s dvojím řízením a to jak na ultralehkých letounech, tak letadlech vyšší kategorie pro výcvik soukromých pilotů.
Vyhlídkové a pozorovací lety, fotolety Nabídka pro každého, kdo si chce pouze užít let a pozorovat krajinu pod sebou, fotit si pro své vzpomínky a nechat se unášet pocitem, který mu dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Pilotáž a ostatní starost o letadlo tak necháte na naše zkušené piloty. Vhodný dárek pro každého a ke každé příležitosti, velký výběr tras a letadel.
od 4.000,- Kč pro 1 osobu
více informací zde
od 1.750,- Kč pro 3 osoby
více informací zde více informací zde
Akrobatické lety - adrenalinový zážitek Jestliže máte rádi vzrušení a adrenalin, jistě neopominete možnost připoutat se pětibodovými pásy do výcvikového akrobatického letadla a nechat na sebe působit přetížení několika G při akrobatické sestavě s pilotem - instruktorem, mistrem republiky ve své kategorii. Vhodný dárek pro mladé, dobrý zdravotní stav nutností.
od 3.500,- Kč pro 1 osobu
více informací zde
Letecké jednodenní a víkendové výlety Tyto výlety nabízíme obvykle pro skupiny osob, ale může si jej objednat i jednotlivec. Můžeme letět i několika letouny najednou a proto si výlet může užít celá parta. Pilot je v ceně letu, v tomto jediném případě z naší nabídky je nutno počítat s vedlejšími výdaji na letištní poplatky v zahraničí a případné ubytování. Létáme po celé Evropě.
od 9.900,- Kč pro 2 osoby
více informací zde
Romantické a svatební lety Máte-li rádi romantiku a chcete-li si dopřát nevšední zážitek, můžeme Vás svézt pro “Modré z nebe” k blízkosti oblaků, kde létají ptáci a slunce hřeje zase o něco víc. Tyto lety jsou vhodné i jako např. svatební dar, který věnujete formou poukazu novomanželům. Rozhodně na takový dar budou vzpomínat více, než na čajovou soupravu nebo mixér.
od 4.500,- Kč pro 2 osoby
více informací zde
Speciální lety To, co se nevešlo do jiné kategorie, například si u nás můžete objednat vlečení transparentu s osobním sdělením, kdy originálně požádáte o ruku svou vyvolenou, nebo popřejete zajímavým způsobem k výročí, narozeninám a podobně. Nebo se můžete svézt v letadle v noci, což je zcela vyjímečný zážitek. Případně zajistíme vyfocení např. Vašeho domu nebo jiné lokality dle Vašeho přání a zajistíme Vám zhotovení kvalitních zvětšenin vyfocených objektů profesionálním fotografem.
od 6.000,- Kč za hodinu letu
více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde více informací zde
Letoun L-200 “Morava”