AEROzážitky.cz
poskytujeme zážitky  v 3D prostoru
© Q-COMP 2012-2022 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
www.letani-zazitky.cz
tel. 604 842 624
Bez motoru nad středočeskou krajinou - létání na kluzáku
Let v kluzáku L-23 “SuperBlaník” Vám umožní poznat krásu plachtění bez zvuku motoru, kolem sebe budete přímo cítit i slyšet vzduch proudící kolem aerodyna- micky čistého větroně. Můžete si vybrat mezi krátkým letem kdy Vás vlečný letoun “vytáhne” do výšky cca 1000m a pak jen kloužete dolů. V případě vhodných pod- mínek můžete zkusit i delší termické létání.
Máte-li vyšší ambice a nespokojíte-li se pouze s klouzavým letem, může Vám zkušený instruktor letecké akrobacie předvést několik akrobatických prvků s kluzákem. Let trvá přibližně 18minut včetně vleku motorovým letadlem do výšky cca 1200m. Poté se od vlečného lana odpojíte a zahájíte akrobatickou sestavu, kterou zakončíte efektním průletem nad letištěm.
V případě, že budete chtít zkusit něco mezi letounem a větroněm, je právě pro Vás vhodný motorový kluzák. Typ HK-36 Super Dimona je moderní laminátový motorový kluzák s motorem tak výkonným, že může vlekat na vestavěném vlečném zařízení i jiné kluzáky. Další možnost je let s motorizovaným kluzákem L13SW Vivat. Doba letu dle výběru z naší standartní nabídky.
více informací zde více informací zde
Létání v termických proudech
Výlety s motorizovaným kluzákem
více informací zde více informací zde více informací na telefonu
Bezmotorová akrobacie
Motorizovaný turistický kluzák L13SWE “Vivat”
Kluzák L-23 “Super Blaník”
Kluzák L-23 OK-0239