© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet ...nespoutaná volnost v 3D prostoru
Letecké celodenní a víkendové výlety po ČR a okolních státech
AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION Úvod Letouny Kluzák Vrtulník Balón Padák Simulátor Galerie Kontakty
Všeobecné informace a podmínky Naše společnost Vám nabízí několik variant  leteckých výletů. Všechny jsou v základním  rozsahu, t.zn. že na přání posádky je možné  upravit trasu letu tak, aby jste byli co nejvíce  spokojeni. Základní čtyři trasy jsou v nabídce  vlevo. Doporučujeme vzít si s sebou do letadla  občerstvení, zejména pitnou vodu, nebo jiné  nealkoholické nápoje. Během letu je zakázáno  kouřit a pít alkoholické nápoje. Jednotlivé úseky  letu mohou trvat až hodinu a půl, proto  doporučujeme pohodlné oblečení a pro děti mladší  8mi let dětskou autosedačku. V případě nutnosti  jsme obvykle schopni nejpozději do 20minut přistát  na některém z mnoha letišť v ČR, (z důvodu např.  nevolnost, metabolické problémy a pod.) Let mimo  standartní trasy není zakalkulován a je možné, že v  takovém případě bude nutný nějaký doplatek za  služby při přistání na neplánovaném letišti nebo za  prodloužení doby letu. Jakékoliv další náklady v  průběhu dne, zejména jídlo, pití, případné  ubytování, nejsou v ceně letu a hradí si je účastníci  výletů ze svých zdrojů. V ceně letu je letadlo, pilot,  stravování případné plánované ubytování pilota,  palivo a poplatky na přistání a služby na  plánovaných letištích, kde se v průběhu dne  přistává. Délka přestávky na plánovaných letištích  jsou věcí dohody mezi cestujícími a pilotem. 
Vyberte si trasu podle světových stran
SEVERNÍ TRASA : Praha - Kokořín - Bezděz - Sychrov - Ještěd - Krkonoše atd. 
JIŽNÍ TRASA : Tábor - Č.Lhota - Telč - Třeboň - Č.Krumlov - Lipno - Šumava atd. 
ZÁPADNÍ TRASA : - Karlštejn - Křivoklát - Žatec - Krušné Hory - Karlovy Vary - Mariánské Lázně - Tachov - Domažlice - Klatovy   atd.
VÝCHODNÍ TRASA : - Český Šternberk - Žleby - Hradec Králové - Náchod - Orlické Hory - Litomyšl - Pernštejn - Zelená Hora - Jihlava    atd.
Letecké jednodenní výlety po krásách Čech Budete-li chtít strávit na zajímavém výletu celý den a využít k dopravě  letadlo, kdy většinu památek uvidíte z pohledu shora, vyberete si určitě  některou z nabízených tras. Základní jsou čtyři, podle směru letu z letiště  Benešov, které má tu ideální polohu, že je téměř ve středu celých Čech.