© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor je umístěn v Praze Letňanech. Tam na  Vás bude na vrátnici areálu čekat auto s  instruktorem, který Vás doveze nebo dovede Vaše  auto na místo, kde se nachází vlastní simulátor a  odlétá s Vámi objednanou předváděcí / výukovou  lekci. Objednávky jsou nutné alespoň týden  předem, na dohodu možné i víkendy.. 
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za osobu a základní dobu letu, což je jedna  hodina, činí 3300,-Kč. Každá další hodina letu je již  za 2800,-Kč  Ceny jsou včetně daně a instruktora.  V případě, že budete mít zájem odlétat více hodin,  další ceny Vám sdělíme na individuální dotaz. 
Popis letu Instruktor Vás seznámí se základními přístroji v  letadle / simulátoru a vysvětlí Vám základy jejich  ovládání a ovládání letadla. Celý systém bude  připraven ke vzletu, takže vy již pouze přidáte plný  plyn a můžete letět. Zjevná výhoda simulátoru je  ta, že když havarujete, obvykle se jen restartuje  systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné. 
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION Úvod Letouny Kluzák Vrtulník Balón Padák Simulátor Galerie Kontakty
Věk a zdravotní omezení Minimální věk vzhledem k ovládání simulátoru je  12let s doprovodem dospělé osoby. Jinak pro tuto  aktiivitu není žádné zdravotní omezení. 
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s Let´s Fly
Simulátor vojenského dopravního letounu AN 28 Pilotní kabina je umístěna na hydraulické pohyblivé základně která zajišťuje  realistické pocity, které má pilot během všech fází letu. Počítačem  generovaný obraz je přiváděn do dvou kolimátorů a zajišťuje reálný vizuální   vjem po dobu celého provedení letu. Pracoviště instruktora je situováno za  sedačkami pilotů s možností plné kontroly činnosti posádky, simulací závad  a počasí. Z letu Vám bude vytisknut záznam, který bude zobrazovat trasu a  výšku letu a bude částečně vypovídat i o Vašem pilotním umění.