© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor je umístěn na letišti Praha Ruzyně. Tam  na Vás bude na vrátnici areálu čekat auto s  instruktorem, který Vás doveze na místo, kde se  nachází vlastní simulátor a odlétá s Vámi  objednanou předváděcí / výukovou lekci.  Objednávky jsou nutné alespoň čtrnáct dnů   předem, na dohodu jsou možné i víkendy.. 
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za akci se základní dobou letu, což je jedna  hodina, činí 3.840,-Kč a je pro dvě až tři osoby.  Tyto ceny jsou již včetně daně a instruktora. V  případě, že budete mít zájem odlétat více hodin,  další ceny Vám sdělíme na individuální dotaz. 
Popis letu Instruktor Vás seznámí se základními přístroji v  letadle / simulátoru a vysvětlí Vám základy jejich  ovládání a ovládání letadla. Celý systém bude  připraven ke vzletu, takže vy již pouze přidáte plný  plyn a můžete letět. Zjevná výhoda simulátoru je  ta, že když havarujete, obvykle se jen restartuje  systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné. 
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION Úvod Letouny Kluzák Vrtulník Balón Padák Simulátor Galerie Kontakty
Věk a zdravotní omezení Minimální věk vzhledem k ovládání simulátoru je  10let s doprovodem dospělé osoby. Jinak pro tuto  aktiivitu není žádné zdravotní omezení. 
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s ČSA
Simulátor civilního dopravního letounu ATR - 42 / 72 Jedná se o simulátor dvoumotorového turbovrtulového letadla s moderní  avionikou a vybavením přesně jako ve skutečném letadle, na kterém se cvičí  posádky pilotů ČSA. Pilotní kabina je na pevné základně, obraz je přenášen  třemi projektory na zakulacené plátno o rozsahu 180st. Realita je zajištěna i  přenosem sil do řízení pomocí vibrací a elektromotorů. Pracoviště instruktora  je za sedačkami pilotů s možností plné kontroly činnosti posádky, simulací  závad a počasí. Z letu Vám bude vytisknut záznam, který bude zobrazovat  trasu a výšku letu a bude částečně vypovídat i o Vašem pilotním umění.