© Q-COMP 2011 - Stránky provozuje Letecká škola BEMOAIR s.r.o.
lorem ipsum dolor sit amet
Lokalita Simulátor je umístěn na letišti Praha Ruzyně. Tam  na Vás bude na vrátnici areálu čekat auto s  instruktorem, který Vás doveze na místo, kde se  nachází vlastní simulátor a odlétá s Vámi  objednanou předváděcí / výukovou lekci.  Objednávky jsou nutné alespoň čtrnáct dnů   předem, na dohodu jsou možné i víkendy.. 
Image 1 text Cupidatat excepteur ea dolore sed in adipisicing id? Nulla lorem deserunt aliquip officia reprehenderit fugiat, dolor excepteur in et officia ex sunt ut, nulla consequat. Laboris, lorem excepteur qui labore magna enim ipsum adipisicing ut. Sint in veniam minim dolore consectetur enim deserunt mollit deserunt ullamco. Mollit aliqua enim pariatur excepteur.
Cena Cena za akci se základní dobou letu, což je jedna  hodina, činí 18.000,-Kč. Cena je včetně daně a  instruktora, zúčastnit se mohou 2-3 osoby. Budete-  li mít zájem odlétat více hodin, další ceny Vám  sdělíme na individuální dotaz. 
Popis letu Instruktor Vás seznámí se základními přístroji v  letadle / simulátoru a vysvětlí Vám základy jejich  ovládání a ovládání letadla. Celý systém bude  připraven ke vzletu, takže vy již pouze přidáte plný  plyn a můžete letět. Zjevná výhoda simulátoru je  ta, že když havarujete, obvykle se jen restartuje  systém a letí se dál. Vše je naprosto bezpečné. 
...nespoutaná volnost v 3D prostoru AEROZÁŽITKY.CZ + = NEW! EDITION Úvod Letouny Kluzák Vrtulník Balón Padák Simulátor Galerie Kontakty
Věk a zdravotní omezení Minimální věk vzhledem k ovládání simulátoru je  17let s doprovodem dospělé osoby. Jinak pro tuto  aktiivitu není žádné zdravotní omezení. 
Létání na leteckém simulátoru - poskytujeme ve spolupráci s ČSA
Simulátor dopravního letounu Airbus A-320 Jedná se o simulátor dvoumotorového proudového dopravního letadla  vybavený nejmodernějšími systémy a avionikou přesně tak, jak ve  skutečném letadle. Na tomto typu simulátoru se cvičí posádky pilotů ČSA a  dalších dopravců z celé střední Evropy. Pilotní kabina je na plně pohyblivé  základně se šesti hydraulickými rameny, obraz je přenášen zcela realistickou  tříkanálovou zpětnou projekcí. Po pár minutách letu máte pocit, že sedíte ve  skutečném letadle a pohybujete se v tisících metrech nad zemí. Jedinečný  zážitek pro skutečné znalce a pro zájemce o nejmodernější techniku!